Temat: Szukam pracy Wrocław i okolice. Bibliotekarka z doświadczeniem

Szukam pracy w Bibliotece we Wrocławiu i okolicach. Mam doświadczenie w pracy w bibliotece szkoły wyższej oraz w bibliotece publicznej. Posiadam doświadczenie w kierowaniu zespołem. Zainteresowanym podeślę CV.
kontakt na mail: katarzyna.golanska@wp.pl

Ostatnio edytowany przez Bibliotekarz_Kasia (2013-06-03 18:18:00)

2

Odp: Szukam pracy Wrocław i okolice. Bibliotekarka z doświadczeniem

Bibliotekarz_Kasia napisał/a:

Szukam pracy w Bibliotece we Wrocławiu i okolicach. Mam doświadczenie w pracy w bibliotece szkoły wyższej oraz w bibliotece publicznej. Posiadam doświadczenie w kierowaniu zespołem. Zainteresowanym podeślę CV.
kontakt na mail: katarzyna.golanska@wp.pl

Cześć! Polecam srworzyć profile na LinkedIn, nawiązać prof. kontakty iz osobami, którzy mają podobne zainteresowania smile
Serdecznie pozdrawiam i powodzenia

3

Nigdy nie słyszałem aby ktoś znalazł pracę poprzez profil w  LinkedIn smile no może jakiś kierownik, lub specjalista z danej dziedziny. Mi udało się znaleźć pracę w organach administracji publicznej poprzez portal  ogłoszenia pracy wrocław , tam na pewno coś znajdziesz. Najlepiej się zapisz, prenumeruj. Dodatkowo im większa aktywność tym lepiej. Szukaj pracy w archiwach i bibliotekach, najlepiej osobiście. Bardzo często duże firmy szukają archiwistów do spraw dokumentacji księgowej a tam dostajesz o wiele większe pieniądze.  big_smile

4

witam, zna ktos moze dobre ogloszenia o prace ?